Bloemen behang
- Zachtblauw 70s behang
Vintage behang met strepen, blauwgroene accenten en een warme retro uitstraling. Licht maar toch opvallend.
Het heeft iets lieflijks en nostalgisch. Precies goed als je een ruimte karakter wilt geven zonder dat het te druk…€ 55,00 - 70s groovy wallpaper
Topper in bruin en aardetinten, verbruind oranje. LET OP vergeeld aan de randen, als je je daar aan stoort niet kopen. Houd je van de vintage stijl en wil je het ware spul, is dit toch echt de max.
Origineel vintage behang met…€ 50,00 - Pastel bloemenprint
Origineel vintage behang met grote, gestileerde bloemen en bladeren in zachte pastelkleuren. Het ontwerp oogt open en zonnig en straalt een fijne 70s-lichtheid uit. Een sfeermaker met zachte contouren en frisse rust.
Typisch…€ 65,00 - Luchtige bloemen
Blauwm, lila, mosterdgeel wit en dunne zwarte belijning. 1 rol is 10 meter lang en 50 of 53 cm breed, hij hoogte staat de hoogte van het rapport aangegeven; de hoogte waarop het patroontje zich herhaalt.
€ 60,00 - Bloemen behang met vogels
1 rol vintage behangpapier is 10 meter lang, 53 cm breed, rapporthoogte is 53 cm.
€ 55,00 - Vintage bloemenbehang
Vintage bloemenbehang, 10 meter lang, 53 cm breed. Rapporthoogte is 53 cm.
€ 55,00 - Vintage retro bloemetjes behang
Blauw en wit. 10 meter lang, 53 cm breed. Rapporthoogte is 13 cm.
€ 50,00 - Groovy vinyl keukenbehang
Lekker seventies in oranje. 10 meter lang, 53 cm breed. Rapporthoogte is 53 cm.
€ 50,00 - Mini bloemetjes behang
10 meter lang, 53 cm breed. Rapporthoogte is 18 cm, 1 bloemetje op zich is ongeveer 1,5 cm hoog.
€ 50,00